איך ליצור תנועה לדף העסקי שלנו?

רשתות חבריות ובראשן פייסבוק מציעות דרכים חדשות לגמרי לפרסם בית עסק מסחרי. בעוד בעבר עסקים נהגו לשכור שטח פרסום באמצעי התקשורת השונים, הרי שהאינטרנט טרף את כל הקלפים ויצר אופנים חדשים לגמרי למציאת קהל.

עסקים גדולים עדיין מוציאים סכומי עתק על פרסום בטלוויזיה, אולם עבור עסקים קטנים ובינוניים – שכירת זמן מסך היא בגדר הבלתי אפשרי. לכן, בתי עסק רבים רואות כיום באינטרנט בכלל וברשתות החברתיות בפרט את דרך הפרסום האפקטיבית ביותר עבורם.

לבד או בעזרת בעלי מקצוע?

לאחר הקמת העמוד העסקי בפייסבוק והחדרה של תכנים משובחים לתוכו, בעלי עסקים ישאפו לשווק את עצמם בדרכים נוספות. אחת הדרכים הנפוצות לפרסום בפייסבוק, היא שכירת אנשי מקצוע שינהלו עבורכם את הדף העסקי. השאלה כאן היא מידת הזמן שיש לכם להשקיע בעמוד העסקי שלכם.

פרסום בפייסבוק דורש עבודה יסודית, ורוב בעלי העסקים נדרשים קודם כל לנהל אותו באופן יומיומי. אם אין לכם את הזמן הזה, קרוב לוודאי שלא תצליחו למשוך גולשים רבים לעמוד העסקי – ואז יהיה צורך בשכירת אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את מלאכת הקידום.

היתרון העיקרי בכך הוא שבעלי מקצוע המתמחים בפרסום בפייסבוק ובשיווק ברשתות חברתיות יודעים כיצד להגיע באמצעות כלים והכרה מעמיקה של מערכת המודעות של פייסבוק לקהל היעד. בזכות זה, הם יצליחו להזרים גולשים לאתר שלכם. הגדלת מספר הלייקים תזרים גולשים משני כיוונים: אלו שהחברה מביאה באופן ישיר, וחברים של גולשים שנחשפו בצורה אורגנית (שלא דרך מודעות הפרסום) לפרסום הממומן.

זהירות, קמפיין ויראלי

בפייסבוק ניתן לפרסם גם בדרכים מסורתיות יותר, למשל על ידי קניית שטח פרסום. ניתן להציב מודעה שתספק מידע ענייני על העסק, אבל רצוי שהמודעה תמשוך את העין משום שבכל הנוגע לפרסום בפייסבוק, הגולשים נחשפים לכמות עצומה של מידע – ועליהם להחליט כל הזמן ובמהירות על התכנים שברצונם להיחשף להם.

אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך את עיני הגולשים היא באמצעות יצירת קמפיינים ויראליים בשטח הפרסום הנ"ל – באמצעות תחרויות, שאלונים או כל דרך אחרת שתעניין את הקוראים וכך תרחיב את מעגל האוהדים. ניתן לבצע גם קמפיינים ויראליים ללא תשלום בדף הבית, אולם אז החשיפה אליהם תהיה מן הסתם קטנה יותר והיא תכלול רק את מי שכבר נחשף לדף העסקי שלכם.

מתלבט מה לעשות מכאן והלאה?

מזמינים אותך לפגישת ייעוץ שיווקי בחינם!

נשמע במה אתה עוסק, על איזה רעיון חדש אולי חשבת ונציג בפניך את התמונה הכללית
לפני שתבצע כל פעולה שעשויה לעלות ביוקר. הרווח כולו שלך (והקפה עלינו…)!

אודותינו

תזמון מרכזים תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הלוגיסטיים והתפעוליים להם זקוק כל עסק בפעילותו בעולם הדיגיטלי.
קרא עוד…

בואו לקפה...

מושב אליעד, רמת הגולן 12927
טלפון: 054-2922212
שעות פעילות: א’-ה’ 9:00-15:30
דוא"ל: [email protected]

כל הזכויות שמורות לתזמון © 2006